+38 063 704 9323

Проєкти > HardSkills

Sense4site logo

Бізнес-тренер особистого розвитку.

    Сайт

«Дуже швидко домовились без додаткових запитань. Прям дуже демократична вартість послуг. Простота в спілкуванні. Дуже сподобався тон спілкування, без звинувачень та наїздів. Навіть тоді, коли робота затягувалась з моєї сторони. Сподобалась самостійність та пропозиції в тих випадках, коли не можна було реалізувати функціоналом з коробки.»

Андрій

Кожен курс має свій певний колір. Він зберігається і на відповідних сторінках. На сторінках курсів є детальна програма самого курсу, розписана по модулях та заняттях.
Для клієнта було важливим, щоб відгуки були не просто текстом додані, а вбудовані в сайт з джерела з можливістю переходу на джерело та зі збереженням імені та фото. Користувач може перейти на Facebook чи LinkedIn, де був залишений відгук, та прочитати весь відгук чи ознайомитись з тим, хто його лишив.
Важливим також є блок Learn, Workshop, Apply & Get Feedback. В цьому блоці потрібно було в кожному пункті додати підпункти з описом. І блок не мав займати багато скролів. А також обов’язково — декілька зображень. Тому реалізували це за допомогою табів та розгортаючих списків.

Illustration